Hassas imalatta profesyonel ve güvenilir çözüm ortağınız...

MMM Şirketimiz 2007 yılında Almanya’nın Tuttlingen şehrinde MSM-IMT adı altında üretim faaliyetlerine başlamıştır. Almanya’da edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizin birikimi ışığında 2015 yılından itibaren Denizli Pamukkale Üniversitesi Teknokent bünyesinde ArGe faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

2020 yılında KOSGEB Teknoyatırım Programı desteği ile Denizli Bozburun Sanayii bölgesinde nitelikli uzman kadrosu ve gelişmiş makine parkuruyla Prezisyon çeşitli, nitelikli, özel malzemeler işleme alanında üretim faaliyetlerine başlayarak, ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Yetkinliklerimiz

Kalite

Sahip olduğumuz ISO 9001 ve ISO 13485, kalite sistemimiz ile müşterilerimizin daimi istediği kalitede hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi

Güvenilir teknik alt yapımızın sahip olduğu geniş yazılım ağı ile kendimizi sürekli modernize ediyoruz.

Know How

Uzman kadromuz ile günümüz ve yarın teknolojilerine uyum sağlamak, kendini geliştirmek için iştiraklerimiz ile iş birliği halinde kendimizi geliştiriyoruz.

İmalat Derinliği

Sahip olduğumuz makina parkurumuz ile iş istasyonları oluşturarak tüm süreci bünyemizde gerçekleştiriyoruz

Esneklik

Çeşitli imalat tekniklerini kullanarak bir ürünü birden fazla istasyonda yapabilme kabiliyeti ve vardiya sistemi ile 7/24 hizmet vererek müşterilerimize esneklik sağlıyoruz.

Teknik

Üretim teknikleri arasında tornalama, frezeleme, taşlama, lazer kesim, lazer kaynak tekniklerini bünyemizde yapabiliyoruz.

Fiyat Optimizasyonu

Sahip olduğumuz ERP yazılım sistemimiz ile elimizde olan veri istatiğine dayanarak, en iyi fiyatı sunabiliriz.

Teslimat

Ürününüzü size veya müşterilerinize güvenli, hızlı ve tam zamanında teslim ediyoruz.

Sertifika

İşimizi şansa bırakmıyoruz!