Sizin için hep daha iyiye...

MMM, 2007 yılında Almanya’nın Tuttlingen şehrinde MSM-IMT adı altında tek bir CNC tezgah ile prezisyon imalat alanında faaliyetlerine başlamış ve hala faaliyetlerini sürdürmektedir. Almanya’da dünyanın önde gelen medikal firmalarının alt üreticisi olarak edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi ülkemize taşıyarak 2015 yılından bu yana Denizli PAÜ Teknokent bünyesinde Ar-Ge faaliyetlerine devam etmekteyiz.

2020 yılında KOSGEB Teknoyatırım destek programı kapsamında Denizli Bozburun Sanayi bölgesinde nitelikli uzman kadrosu ve gelişmiş makina parkuruyla prezisyon, çeşitli, nitelikli, özel malzemeler işleme alanında üretim faaliyetlerine başlayarak, ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Yetkinliklerimiz

Kalite

Sahip olduğumuz ISO 9001 ve ISO 13485, kalite sistemimiz ile müşterilerimizin daimi istediği kalitede hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi

Güvenilir teknik alt yapımızın sahip olduğu geniş yazılım ağı ile kendimizi sürekli modernize ediyoruz.

Know How

Uzman kadromuz ile günümüz ve yarın teknolojilerine uyum sağlamak, kendini geliştirmek için iştiraklerimiz ile iş birliği halinde kendimizi geliştiriyoruz.

İmalat Derinliği

Sahip olduğumuz makina parkurumuz ile iş istasyonları oluşturarak tüm süreci bünyemizde gerçekleştiriyoruz

Esneklik

Çeşitli imalat tekniklerini kullanarak bir ürünü birden fazla istasyonda yapabilme kabiliyeti ve vardiya sistemi ile 7/24 hizmet vererek müşterilerimize esneklik sağlıyoruz.

Teknik

Üretim teknikleri arasında tornalama, frezeleme, taşlama, lazer kesim, lazer kaynak tekniklerini bünyemizde yapabiliyoruz.

Fiyat Optimizasyonu

Sahip olduğumuz ERP yazılım sistemimiz ile elimizde olan veri istatiğine dayanarak, en iyi fiyatı sunabiliriz.

Teslimat

Ürününüzü size veya müşterilerinize güvenli, hızlı ve tam zamanında teslim ediyoruz.